Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Proizvodstvo na precistitelni stanici

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EUROHANDEL 31 Mar 21:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
EUROHANDEL
Proizveduvame Polipropilenski bazeni za plivanje 0 МКД
EUROHANDEL 0 МКД
Polipropilenski i Polietilenski rezervoari 0 МКД
POLIPROPILENSKI SADOVI 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Kavadar
Proizveduvame stanici za otpadni vodi, separatori za masti i masla za restorani, benzinski pumpi, parkinzi, ekoloski soberni septicki jami, kadi za galvanizacija, polipripilenski rezervoari za vino, voda i hrana. Fermentari za vino.
EUROHANDEL
Za proizvoditeli na VINO i RAKIJA nudime sirok asortiman na repromaterijali, masini i sadovi za obrabotka.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ul,29 Noemvri br.2 Tregoje në hartë
071 324 805
https://www.eurohandel.com.mk
EUROHANDEL
070239310
EUROHANDEL
Repromaterijali za Vino i Rakija 0 МКД
POLIPROPILENSKI TANKOVI ZA VINO I RAKIJA 0 МКД
EUROHANDEL 0 МКД
Repromaterijali za VINO i RAKIJA 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione