Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prskalica

Shitet nga: Riste 22 Maj 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kavadar
Se prodava prskalica... Mnogu malku koristena, mnogu socuvana. Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim