Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

LINIJA ZA STOCNA HRANA KONCENTRAT POMAK KRALJEVO

1 150 EUR

Shitet nga: Marjan 04 Shk 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
PRODAVAM;
POTPOLNO NOVA , NE VKLUCENA LINIJA ZA PROIZVODSTVO NA STOCNA HRANA( KONCENTRAT)DROBENJE-CEKICAR I MESAONA VO EDNO).
SNAGA;
MOTOR NA MLIN ;
4 KW.,MONOFAZNA 300 KG KONCENTRAT ZA 1 TURNUS( 1 TURNUS OKOLU 20 MINUTI).
MOTOR NA MESALKA ; 2 KW -MONOFAZEN

PROIZVODITEL; POMAK KRALJEVO

LOKACIJA; S.GRADISTE,KUMANOVSKO
VIDI FOTOGRAFIJA-ISTIOT E.

TEL,075 41 44 51

CENATA E FIKSNA; 1150 EUR
Leaflet
Në fillim