Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Pilevina

50 MKD

Shitet nga: Александар Ангеловски 02 Mar 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Продавам поголема количина околу 15 тони на чиста сува пилевина од дрво чам и храст.Влажноста на пилевинта е 8% чиста без разни одпадоци во неа.Цена по договор.Телфон за контакт 075 495-606.
Александар Ангеловски
075495606
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione