Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masini na pakovanje

1 000 EUR

Shitet nga: Trajan 19 Qer 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Masini na pakovanje na praskasti i zrnesti materijali vo mali kolicini. Masina za pakovanje na caj.

Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim