Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Friteza profesionalna

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Panorama Building 24 Pri 09:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Nova oprema za proizvodstvo na integralni grisini 0 МКД
Lezalki za soncanje i odmor 0 МКД
Deloven prostor 0 ЕУР
Gotovi stanovi 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Ohër
SE PRODAVA FRITEZA PROFESIONALNA AFTOMATSKA SO KOMJUTERSKO UPRAVUVANJE POGODNA E ZA PRZENJE NA ZRNESTI PLODOVI SEMINJA OBLOZENI KIKIRIKI CIPS MESO KOMPIRI I SVE DRUGO STO TREBA DA SE PRZI . FRITEZATA E GERMANSKO PROIZVODSTVO I IMA GOLEMI MOZNOSTI I KAPACITET A KVALITETOT STO GO POSTIGNUVA E BLAGODARENIE I NA KOMPJUTERSKOTO UPRAVUVANE . PONUDATA E ZA PROFESIONALCI I ONIE KOI STO SAKAAT KVALITET, ZA POVEKJE INFORMACII NA TEL. 00389 072 232 000
Panorama Building
Продажба на станови
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул. 15ти Корпус бр.93 Охрид Tregoje në hartë
072232000
Panorama Building
072232000
Leaflet
Razraboten biznis brend broj 1 vo bransata 0 МКД
Gotovi stanovi 0 МКД
Deloven prostor 0 ЕУР
Nova oprema za proizvodstvo na integralni grisini 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione