Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Elektromotori reduktori

100 EUR

Shitet nga: Goran Temelkoski 14 Dhj 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Prilep
Golem izbor na elektromotori i reduktori vidi sliki.
cena po dogovor
motori od 05kw do 37kw
Goran Temelkoski
078242409
Në fillim