Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Krojacka i lepacka za PVC

0 EUR

Shitet nga: Pece 16 Shk 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Resnjë
Se prodava krojacka za PVC i Aluminium , i lepacka 0.2 noz. Masinite se vo odlicna sostojba i spremni za koristenje bez nikakvi dodatni trosoci.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione