Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sekakvi vidovi na vagi

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: INTERTAS 31 Mar 11:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Производство, сервис и баждарење на сите видови ваги, производство на колски ваги ( камионски ваги со сите димензии 6x3m,7x3m,14x3m,16x3m,18x3m) одобрени во бирото за метрологија со издавање на докумет за јавна употреба на истите. Произведуваме колски ваги, платформски ваги, ваги за посебни намени, сточни ваги, кланични линиски ваги, ваги за дозирање, ваги за градежни цели и професионални решенија за секое ваше мерење.
контакт тел.
070 380 805
071 348 348
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione