Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Aspirator Holzstar SAA 902

11 200 MKD

13 130 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Yugoimpex 25 Shk 11:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Yugoimpex
Aspirator Holzstar  SAA 2003 23 260 МКД
Cirkular so rabotna masa Holzstar FKS 315 0 МКД
Banasek Holzstar HBS 321-2 34 000 МКД
Cirkular so rabotna masa Holzstar FKS 350-1300 91 200 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Максимален негативен притисок 1100 Pa -
Отвор за отпрашување на аспиратор 100 mm -
Отвор за отпрашување на разводник 100 mm -
Моќност на мотор 550 W / 230 V -
Димензии на машина 900 x 500 x 1550 mm
mm -
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Tregoje në hartë
+38922650252

Линк до производителот

Yugoimpex
+38922650252
Yugoimpex
Ubodna pila Holzstar DKS Vario 502 8 310 МКД
Holtzkraft Crevo 120mm 1 190 МКД
Holtzkraft Crevo 100m 1 120 МКД
Univerzalna rabotna masa Holzkraft UWT 3200 11 900 МКД
Në fillim