Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bansek Holzstar HBS 261-2

23 250 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Yugoimpex 02 Mar 13:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Yugoimpex
 Kompresor Aircraft AIRBOY SILENCE 50 PRO 48 150 MKD
Kompresor Aircraft AIRBOY 206 OF E 8 600 MKD
Brusilica Holzstar KSO 790 46 670 MKD
Kompresor Aircraft AIRBOY KITT 90 30 230 MKD
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Максимална висина на сек под 90 ° - 152 mm
Максимална висина на сек под 45 ° - 95 mm
Максимална ширина на сек со граничник - 145 mm
Максимална ширина на сек без граничник - 245 mm
Yugoimpex
DYI и хоби машини и опрема за професионалнци и ентузијасти.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ул. Качанички пат бр.256 ИНД.зона Визбегово Tregoje në hartë
+38922650252

Линк до страната на производителот

Yugoimpex
+38922650252
Yugoimpex
Univerzalna rabotna masa Holzkraft UWT 3200 11 900 MKD
Brusilica Holzstar BTS 150 12 260 MKD
Freza Holzstar TF 200 SE 179 180 MKD
Cirkular so rabotna tabla Holzstar TKS 250 SC 141 550 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione