Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za sienje

150 EUR

Shitet nga: Valon 28 Nën 10:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Marka : Victoria
Vo dobra sostojba germanska
Leaflet
Në fillim