Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Polnaci za akomulatori

2 500 MKD

Shitet nga: Бојан 23 Dhj 18:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Опремени се со електроника на два нивоа на полнење.Првото ниво го полни акомулаторот до 14,2 волти а после автоматски се префрла на второ ниво кое го дополнува по споро до 14,2 волта.
Бојан
072 210720
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione