Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

WOODWORKING MACHINES

Shpallja e kompanisë Shitet nga: RADEK WOODWORKING MACHINES 26 Mar 15:17 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
✅ RADEK е препознатлив бренд од доменот на машини за обработка на дрво и плочест материјал и е синоним за производи со исклучителен квалитет, најсовремена технологија, стручна поддршка и редовна контрола на производите.

Премиум класа на машини од Корејско потекло. Светски производител со ДОКАЖАН квалитет и искуство повеќе од 70 години.

Посетете не...

🏢 ЛОКАЦИЈА: Качанички пат ул. Јадранска Магистрала 21
🚛 Бесплатна испорака!
✅ Можност за плаќање на рати!

facebook.com/radek.com.mk
youtube: radek woodworking
☎️ 070 215 994
RADEK WOODWORKING MACHINES
070 215 994
Leaflet
Në fillim