Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

APARAT ZA KISLOROD

500 EUR

Shitet nga: zekir 11 Jan 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
APARAT ZA KISLOROD NA STRUJA STAR SAMO 1 MESEC SE PRODAVA - IZDAVA NA KORISTENJE
Leaflet
Në fillim