Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za perenje

0 EUR

Shitet nga: xhelal 18 Sht 20:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodavam masina za perenje IPSO 10 kg. 1000 VRTEZI CENTRIFUGAgorniot del e susara Masininite se vo dobra sostojba imame i drugi masini za perenje susenje peglanje hemisko cistenje
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione