Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

GRUDNFOS pumpi

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Алфа Инжинеринг 06 Sht 11:16 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Palaplast PE Adapter Flansi PE STUB FLANGE BUTT F 0 МКД
Koleno 60 0 МКД
Testik 0 МКД
Koleno 90 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Високо ефикасни Grundfos пумпи, конфигурирани која ги задоволуваат вашите реални потреби.
Годишно производство на повеќе од 16 милиони пумпни единици, циркулациони пумпи (UP), потопни пумпи (SP) и центрифугални пумпи (CR). Grundfos, исто така, произведува електрични мотори за пумпи, како и електрични мотори за одделна малопродажба. Grundfos развива и продава електроника за контроли за пумпи и други системи.
Алфа Инжинеринг
Компанијата АЛФА Инжинеринг е основана во 2000 та година и првенствено компанијата е замислена да делува на полето на индустриската електрика и автоматика, односно изведба на инсталации и опрема за контрола и автоматско управување на индустиски процеси. Исто така врши инсталации на пумпи и пумпни станици за водоснабдување од поголем капацитет со целокупниот потребен градежен, механички и автоматско-електрички дел. Со време АЛФА Инжинеринг се развива и опремува инфраструктурно и оперативно и започнува со целосна изведба на инфраструктурни објекти, односно објекти за снабдување со вода за пиење и технолошка вода. Изведба на цевоводи и пумпни станици, до изведба на целосно заокружени системи со објекти за третман и филтрирање на вода за пиење и системи за пречистување на отпадни води. Kако дел од своето работење ja опфака и продажбата и сервисирањето на пумпи од програмата на Grundfos. Алфа Инжинеринг континирано работи на развојот и унапредувањето на сервисот со примена на строгите стандарди за квалитетот на услугите кои ги наметнува реномираниот производител. Исто така паралелно со оваа област на делување АЛФА Инжинеринг успешно изведува и објекти од енергетиката, посебно на полето на изведба на дистрибутивни енергетски водови и автоматско контролни системи за контрола и автоматско водење на повеке видови процеси во индустријата, рударството и осветлувањето. Нашето долгогодишно искуство во изведба, во комбинација со високо квалифакувани инижинери ни овозможува да нудиме услуги за инжинерски и технички дизајн и проектирање во областа на енергетиката и водоводно снабдување.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул Димитрије Чуповски бр. 1-А3-1 Tregoje në hartë
075448398
http://alfaing.mk/
Алфа Инжинеринг
075448398
Testik 0 МКД
Koleno 60 0 МКД
Danfoss frekventni regulatori Danfoss frequency 0 МКД
Koleno 90 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione