Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOVO GENERATOR TOKER DIZEL TROFAZEN ZATVOREN TIP 10kva 8kw

135 000 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ALD AUTOMOBILE 18 Shk 16:38 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
ALD AUTOMOBILE
NOVI GUMI ZA SITE GODIŠNI VREMINJA M+S ALL SEASON 0 МКД
NOVI GUMI 6.50R16C ZA TOVARNI VOZILA TAM TAMCE 5 170 МКД
SET 4 NOVI GUMI ALL SEASON M+S 245/40R20 275/35R20 359 ЕУР
 VOLKSWAGEN GOLF 7 1.6 TDi Trendline 81kw 110KS 11 500 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani

Генератор Toker 11000 дизел трофазен + моно / затворен тип - Профи

Затворен тип

Моќност: 10 kVa , 8 kW

Електричен старт

Тип на алтернатор: TMG

Напон: 230 / 400 V ; 50 Hz

Тип: Дизел

Капацитет на резервоар за гориво: 30 l

Модел на мотор: R198F - 4 тактен со воздушно ладење.

Моќност на мотор: 8 Hp

Зафатнина на мотор: 618 cc

Капацитет на резервоар за масло: 1,6 l

Тежина: 210 kg

Димензии: 110x76x86

Производител: Тoker

Земја на потекло: Турција

Дизел генератор од турскиот производител Toker со монофазен и трофазен излез, од затворен тип со многу ниско ниво на бучавост.
ALD AUTOMOBILE
Specijalisti za gumi i alu felni - najniski ceni vo MK - provereni vozila
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
071294000
ALD AUTOMOBILE
071294000
ALD AUTOMOBILE
MERCEDES ALU FELNI FELGI BANDAZI  SET 17" 480 ЕУР
SET 4 ZIMSKI GUMI 225/60R17 WINDFORCE ICE SPIDER 16 999 МКД
NOVO ZIMSKI GUMI ZA PANAMERA 255/40R20 295/35R20 0 МКД
SET 4 NOVI ZIMSKI GUMI M+S 195/65R15 WINDFORCE 8 399 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione