Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Testik

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Алфа Инжинеринг 06 Sht 10:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Palaplast PE Adapter Flansi PE STUB FLANGE BUTT F 0 МКД
Hidroten PVC Ventili PVC Valves 0 МКД
BWRO Procistuvac na voda kapacitet 2x10 m3/h 0 МКД
Testik Reducir 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Тештик
Димензии од DN 90 до DN 315
Притисок од 6 bar до 20 bar
Алфа Инжинеринг
Компанијата АЛФА Инжинеринг е основана во 2000 та година и првенствено компанијата е замислена да делува на полето на индустриската електрика и автоматика, односно изведба на инсталации и опрема за контрола и автоматско управување на индустиски процеси. Исто така врши инсталации на пумпи и пумпни станици за водоснабдување од поголем капацитет со целокупниот потребен градежен, механички и автоматско-електрички дел. Со време АЛФА Инжинеринг се развива и опремува инфраструктурно и оперативно и започнува со целосна изведба на инфраструктурни објекти, односно објекти за снабдување со вода за пиење и технолошка вода. Изведба на цевоводи и пумпни станици, до изведба на целосно заокружени системи со објекти за третман и филтрирање на вода за пиење и системи за пречистување на отпадни води. Kако дел од своето работење ja опфака и продажбата и сервисирањето на пумпи од програмата на Grundfos. Алфа Инжинеринг континирано работи на развојот и унапредувањето на сервисот со примена на строгите стандарди за квалитетот на услугите кои ги наметнува реномираниот производител. Исто така паралелно со оваа област на делување АЛФА Инжинеринг успешно изведува и објекти од енергетиката, посебно на полето на изведба на дистрибутивни енергетски водови и автоматско контролни системи за контрола и автоматско водење на повеке видови процеси во индустријата, рударството и осветлувањето. Нашето долгогодишно искуство во изведба, во комбинација со високо квалифакувани инижинери ни овозможува да нудиме услуги за инжинерски и технички дизајн и проектирање во областа на енергетиката и водоводно снабдување.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул Димитрије Чуповски бр. 1-А3-1 Tregoje në hartë
075448398
http://alfaing.mk/
Алфа Инжинеринг
075448398
Palaplast PE Adapter Flansi PE STUB FLANGE BUTT F 0 МКД
Testik Reducir 0 МКД
Danfoss frekventni regulatori Danfoss frequency 0 МКД
Hidroten PVC Ventili PVC Valves 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione