Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Izrabotka na kazani za rakij

Shitet nga: Стојан Аговиќ 27 Nën 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Казанџиска работилница СТОЛЕ. Пордавам и изработувам секаков вид на казани за варење на ракија и разни предмети од бакар како и калаисување. (тави, котли, тепсии, купели за крштевање на деца)
Стојан Аговиќ
078348105. 078254513
Leaflet
Në fillim