Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mazalici rezervoari pumpi Bonezzi

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: UNIPARTS DS SKOPJE 05 Mar 08:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
UNIPARTS DS SKOPJE
HIDRAULICNI PUMPI - REZERVNI DELOVI I SERVIS 0 МКД
HLADNJACI ZA GRADEZNI MASINI 0 ЕУР
REZERVOAR ZA NAFTA 0 МКД
Hidraulicni cilindri za JCB 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Visoko kvalitetni proizvodi ( mazalici.pishtoli rezervoari,pumpi) od Italijanskata marka F.lli Bonezzi .s.r.l dostapni vo Uni Parts DS DOOEL .za podetalni informacii javete se na :02/2600-232 ili 075 280-577.Nashata prodavnica se naoga vo Ind.zona Vizbegovo
UNIPARTS DS SKOPJE
Servis i rezervni delovi za gradezni masini, bageri, buldozeri itn. Hidraulicni pumpi, gasenici, nozevi, zabi itn. Filtri za gorivo, vozduh, hidraulika. Specijaliziran servis so vrvna usluga za vasite masini. Posetete ne i uverete se!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kacanicki pat 43 Vizbegovo Tregoje në hartë
02 2600232
http://www.uniparts.mk/
UNIPARTS DS SKOPJE
02 2600232
Leaflet
UNIPARTS DS SKOPJE
GASENICI ZA GRADEZNI MASINI 0 МКД
Delovi za gradezni masini 0 ЕУР
BASF GLISANTIN ANTIFRIZ 0 МКД
Gumeni gasenici rolni lanci 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione