Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Mashina za shienje

10 000 MKD

Shitet nga: Simeon Georgiev 28 Nën 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava mashina za shienje ,kabinet,Tip: BAGAT ; Danica, so nozen i motoren pogon.Skoro nova.
Simeon Georgiev
072/239064
Leaflet
Në fillim