Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ventilator

12 000 MKD

Shitet nga: Boro Naumoski 07 Maj 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Prodavam Ventilator IMP-Klima Celje .
-Snaga na motor: 0,18kw
-Broj na obrtal: 1400
Ventilatorot e nov-ne upotreben.
Cena po dogovor.
Boro Naumoski
075-492428
Leaflet
Në fillim