Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dewalt Sajkarka

650 EUR

Shitet nga: Aco Pesevski Dje 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Se prodava Dewalt sajkarka model DCN680D2 skros nova donesena od Germanija.
Aco Pesevski
071/530-147
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione