Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KRTOLOVKA KM300

700 MKD

Shitet nga: Kiro Mladenovski 17 Shk 07:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
I,rabotuvam i prodavam stapici za lovenje na krtovi i slepi kutrinja.(slepaci)
Moze po kargo za cela MK. Efikasni..
Kiro Mladenovski
070617453
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione