Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Produkciska masina Canon Image Press C6010

6 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: My Matketing Dje 16:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Се продава Canon Image Press C6010, Подукциска машина со Џамбо касета, дополнително Бајпас ако сакате да работи без џамбо касетата, Рип А1200 (еден од најдобрите рипови кој вади офсет квалитетен принт) и Финишер кој витка и хефта истовремено или одделно доколку имате потреба, кој може да извади каталог готов само да се обреже од 3 страни. Произведена е 2014 година и има поминато 1,700.000 копии додека животен век и е 14,000.000 копии. Машината е во најдобра состојба, одржувана од Абикс и оди со 1 сет бои и 3 цели нови неотпакувани девелопер станици кои чинат најмалку 1500еур заедно со боите. Цената е со плус 5% ДДВ бидејки плаќањето е фактурно.
My Matketing
075 319 311
Leaflet
Në fillim