Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sporet na plin

1 500 MKD

Shitet nga: Aleksandar 11 Pri 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
ITNO PRODAVAM SPORETI NA PLIN ZA AJVAR, MARMALAD

Itno prodavam 9 metalni sporeti - ramki za gotveneje na Zimnica, Ajvari, Marlamadi na Plin.
Sporetite se vo vid na metlan ramka , so plamenjaca bez Plinska boca.
Potrebno e samo da se prefarbaat, I procisti plamenjacata.
Na raspolaganje imame 9 komada kako na slikata.

Idealni se za gotvenje vo Dvor ili na terasa na Plin, poeftino i bez drva, bez chad I bez otpadoci,

Cena: 1.500 denari
Sporetite se naogaat vo Taftalidze, Karpos.

Isto prodavam MASINA ZA MELENJE BIBER i KAFE - 3.000 denari

Kontakt:

ALEKSANDAR
mob. 070 376 256
Aleksandar
070376256
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione