Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Agregat 2,2kw Matrix nov nekoriste i Bosch 850 W

Shitet nga: miru 09 Shk 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
matrixot e nov 2,2kw cetvorotkaten
a bosch e od 850w malce koristen
Leaflet
Në fillim