Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Agregat Honda 2.5kw nov

9 800 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BOLE 22 Mar 09:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
RAZNI MASINI OD SWISS AND GERMANYGARANTIRAM ZA ISPRAVNOSTA


PRAKAM PO KARGO
Leaflet
 BOLE
TRAKTOR KUBOTA B17 SO FREZA 24KS REGISTRIRAN 4 000 ЕУР
ROTOR I STATOR ZA AGREGAT 2KW 2.5KW 3KW 3.5KW 4KW 5 200 МКД
MENUVAC VW T4 2.5TDI 102KS TRANSPORTER SYNCRO 4X4 0 ЕУР
DEWALT GER ZA SECENJE METAL 2300W KAMEN 355MM 5 200 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione