Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Bateriski Udaren Odvrtuvach Makita HP331DSAE

9 500 MKD

11 000 MKD

Shitet nga: Ime Dje 22:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
NOV NEOTPAKUVAN BATERISKI ODVRTUVAC/ZAVRTUVAC SO UDAR, 10.8V, 2x2Amh Baterii, polnac, kufer.
1 Godina standardna garancija so datum od 19.04.2018
Cena:150e
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione