Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dewalt Ger za secenje metal 2300w kamen 355mm

5 200 MKD

12 000 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BOLE 10 Maj 04:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
RAZNI ALATKI DONESENI OD SWIS AND GERMANY
UBODNA KROKODILKA FREZA BRUSALKAGARANTIRAN ZA ISPRAVNOSTA


PRAKAM PO KARGO
Leaflet
 BOLE
Drzac za stolbna brusalka stubna pod agol profi 3 700 MKD
Krsac golem Einhell 50J nov 16 000 MKD
5 IN 1 PILA TRIMER ZIVA OGRADA ZA VISOKI GRANKI 7 200 MKD
Kolicka za alat Einhell 9 200 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione