Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kolicka za alat Einhell

9 200 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BOLE 07 Maj 07:48 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
RAZNI MASINI OD SWISS AND GERMANYGARANTIRAM ZA ISPRAVNOSTA


PRAKAM PO KARGO
Leaflet
 BOLE
Garnitura alat komplet klucevi Gedore 800 МКД
Mikser za lepak mesalka Makita nova 2 500 МКД
Aparat za zavaruvanje kombiniran so CO2 mig mma400 12 000 МКД
DRZAC ZA STOLBNA BORMASINA STUBNA PROFI 3 700 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione