Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

KOMPRESOR 25L EINHELL

5 600 MKD

68 000 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BOLE 05 Shk 05:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
KOMPRESORI

MOZE DA SE PRATI PO KARGO
 BOLE
AGREGAT GENERATOR HONDA 2.5KW 3.5KW STATOR 12sm 9 700 МКД
4 GUMI GOOD YEAR F1 SAVA UHP2  245 45 R17 2019GOD 3 000 МКД
AGREGAT HONDA 5KW TROFAZEN NOVI 9 800 МКД
RAZNI MASINI BORMASINA GER CIRKULAR HILTA BRUSALKA 6 200 МКД
Në fillim