Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Oprema za solarni sistemi

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Termo Sistem 24 Shk 15:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Toplinski pumpi 0 МКД
Kamin na peleti 25kW 1 136 ЕУР
Kotli na cvrsto gorivo 0 МКД
SkyLine stoecka klima ured inverter 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
1. Сигурносен вентил 1/2" 4 bar
2. Антифриз 10L
3. Сигурносен вентил 1/2" 6 bar
4. Двојна соларна група
5. Диференцијален термостат
Termo Sistem
Опрема за греење, климатизација и соларни системи
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Никола Парапунов 1/1 -13 Tregoje në hartë
023079802
https://www.termosistem.com.mk
Termo Sistem
023079802
Leaflet
Kotli i kamini 0 МКД
SkyLine stoecka klima ured inverter 0 МКД
Solarni kolektori 0 МКД
Kamin na peleti 25kW 1 136 ЕУР
Në fillim