Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Podno greenje

0 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Termo Sistem 24 Shk 15:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
1. Сет за подно греење
2. Мешачка група за подно и радијаторско греење без пумпа
3. Топчест вентил за пумпа
4. GIACOTHERM Црево за подно греење 17x2 (600m)
5. Стиропор за подно греење
6. Мотор за мешачки вентил со Т - константно
7. Шина за подно греење Ø16-Ø18 (50mm)
8. Адитив за во кошулица 10L
9. Полиетиленско црево со антиоксигенска бариера 16x2 (600m)
10. Адитив за заштита на цревото за подно греење
11. Пластична елка за подно греење
Termo Sistem
Опрема за греење, климатизација и соларни системи
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Никола Парапунов 1/1 -13 Tregoje në hartë
023079802
https://www.termosistem.com.mk
Termo Sistem
023079802
Leaflet
Kotli na cvrsto gorivo 0 MKD
Solarni kolektori 0 MKD
Kotli i kamini 0 MKD
Oprema za solarni sistemi 0 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione