Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PUMPA ZA VODA

2 200 MKD

Shitet nga: Avantura 20 Qer 15:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Shkup
Продавам електична пумпа за вода не користена поради промена на планот, со гарантен рок уште 10 месеци купена во Електрометал
тел.071-209-250
Avantura
071209250
Leaflet
Në fillim