Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Razni masini od Swiss Einhell

3 200 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BOLE 07 Maj 07:49 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
RAZNI MASINI OD SWISS EINHELL

KOMPRESOR DIHT KRSAC
MAKITA BOSCH DE WALT EINHELL STUBNA BORMASINA
METABO HILTA


PRAKAM PO KARGO
Leaflet
 BOLE
Bateriska bormasina i brusalka 18v baterija 3 700 МКД
DRZAC ZA STOLBNA BORMASINA STUBNA PROFI 3 700 МКД
4 GUMI NOKIAN WR D4 225 55 16 IMAAT 6mm 2018GOD 6 000 МКД
Digitalni vagi od 40 do 500kg 1 300 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione