Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ROTOR I STATOR ZA AGREGAT 2KW 2.5KW 3KW 3.5KW 4KW

5 200 MKD

Shpallja e kompanisë Shitet nga: BOLE 29 Pri 06:07 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
ROTORI I STATORI ZA AGREGATI
2KW 2,5KW 3KW 3,5KW

ODGOVARA ZA SITE AGREGATI
OD 2KW DO 3,5KW STO
IMAAT MOTOR 0D 5KS DO 7KS

KOMPLETOT E OD
''BAKARNA NAMOTKA''
ZAGARANTIRANOIMAM KOMPLET DELOVI ZA AGREGATI
GENERATOR MOTORI PUMPI I DR
PRAKAM PO KARGO
Leaflet
 BOLE
DRZAC ZA STOLBNA BORMASINA STUBNA PROFI 3 700 MKD
Dewalt Ger za secenje metal 2300w kamen 355mm 5 200 MKD
4 GUMI NOKIAN WR D4 225 55 16 IMAAT 6mm 2018GOD 6 000 MKD
Honda benziski vakuum pumpi za voda 2 i 3col 6 500 MKD
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione