Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Sito ramki UV boja lak Dhoma zhvilluese për shtypj

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: EMI MEDIA Dje 11:36 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
EMI MEDIA
Sporet rerena plin gas skara pizza pecka inox 0 МКД
FIOKI FIOKAR FORELJI 3 300 МКД
NEW TIRE GUMI bandas Gomat 175 65 R15 KLEBER 1 499 МКД
Retro telefonska govornica telephone box 399 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Shkup
Комора-развивач за чистење на сито печат со димензии 120 x 170 x 60 cm ( ширина,висина и длабочина ) со одвод направена од челичен лим
УВ боја и лак SERICOL
сито рамки од челик со димензии 31 x 31 cm

Developer chamber for screen printing with dimensions 120 x 170 x 60 cm (width, height and depth) with drain made of steel sheet
UV color and varnish SERICOL
screen frames made of steel with dimensions 31 x 31 cm

Dhoma zhvilluese për shtypjen e ekranit me përmasa 120 x 170 x 60 cm (gjerësi, lartësi dhe thellësi) me kullimin e bërë nga fletë çeliku
Ngjyra UV dhe llak SERICOL
kornizat e ekranit prej çeliku me dimensione 31 x 31 cm
EMI MEDIA
Delovi za kompjuteri i dodatoci ,galanterija i oprema
Vizitoni faqen e biznesit tonë
NARODEN FRONT 23 /5-2 Tregoje në hartë
+38970219309
EMI MEDIA
+38970219309
EMI MEDIA
MP3 Player Bluetooth AQUOS IT-HB02MP 1 999 МКД
PICKUP microphone violin contrabass guitar viola 3 900 МКД
Komoda  2 999 МКД
Zastitni maski za lice vizir 99 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione