Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Masina za gotvenje i blansiranje

Shitet nga: Vladimir 20 Qer 02:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Машина за готвење и бланширање.
Машината е целосно изработена од инокс и е во исправна состојба.
Vladimir
078409451
Leaflet
Në fillim