Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MASINA ZA MELENJE GROZJE

3 000 MKD

Shitet nga: Melnica za grozje 06 Sht 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Masinite se novi. Obezbedeni se I rezervni delovi za niv.
Melnica za grozje
070374465
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione