Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

MASINA PVC & ALUMIN

0 MKD

Shitet nga: OPEL ASTRA 04 Tet 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
SE PRODAVAT MASINI ZA IZRABOTKA NA PVC I ALUMINIUM KOMPLET LINIA SO KOMPRESOR VO RABOTNA SOSTOJBA MOZE DA SE PROVERAT NA LICE MESTO

CENA PO DOGOVOR!
OPEL ASTRA
070371462


WhatsApp:
070371462
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione