Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Susara za pilevina

12 000 EUR

Shitet nga: Beqir 17 Jan 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Susara za pilevina rotaciona
Kapacitet 350-500kg na cas
Gorillnik na drvo
Uste e vo funkcija vo momentot
Stars e dve godini


Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione