Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

METALNI ROLETNI ZA OGRADI

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Ljupcho Dimitrov 18 Pri 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Произведуваме панели за огради по димензија за таа цел бараме МАЈСТОРИ - БРАВАРИ за соработка, испораката е од наша страна обезбедена. 100% чист твл со дебелина од 1,2мм без корозија и маснотии. Контактирајте не на тел. 070766056
Ljupcho Dimitrov
+38970766056
Në fillim