Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Plocki Keramika Plaka Keramike Ploxhs

8 EUR

Shitet nga: Elmas 14 Tet 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodovam Plocki 2500 m2 od 5 euro na kvatrat, plockita se sve prva klasa odnesena od germanija. idealno sa bisnes.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione