Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Prozorec i bojler

55 EUR

Shitet nga: AA 28 Pri 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Manastir
Се продава:
-Шесткоморен прозорец, во одлична состојба со димензии:
148цм/80цм (60evra)
-Бојлер Gorenje 5l
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione