Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Salonitni tabli za pokrivanje

80 MKD

Shitet nga: Нијази 10 Shk 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Ohër
Se prodavaat salonitni tabli za pokrivanje.
Cena za parce 80den
Нијази
076252250
Leaflet
Në fillim