Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

VILUSCAR LUGLI 60C

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Eurogradba Asanoski 26 Mar 13:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Se prodava viluscar lugli 60C so 11.000 sati, tezina 8500 kg, godina 1991
Od EUROGRADBA ASANOSKI
Eurogradba Asanoski
Vo EUROGRADBA ASANOSKI - s.Lazani - Prilep mozete da se snabdite so site vidovi vozila,kamioni,bageri,gradezni masini,gradezni materijali i seto toa uvezeno od Italija po najniski ceni. Povelete uverete se!!!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Kuzman Josifoski - Pitu - Prilep Tregoje në hartë
070634010, 071 638 512
Eurogradba Asanoski
070634010, 071 638 512
Leaflet
Në fillim