Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Zelezna ograda

0 EUR

Shitet nga: Emir Imerov 16 Sht 20:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Zelezna Ograda so dve garazi i vlezna vrata. Cela Dolzina 10 metri. Visoka negde150-160 cm.
Emir Imerov
077702934
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione