Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Betonski armirani ogradi

30 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Beton dekor 28 Shk 18:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Prodazba i montaza na betonska armirana ograda i ograda od kovano zelezo za sekakva mestopolozba vo nekolku formi i dezeni po najpovolni ceni niz cela makedonija Facebook : Beton Dekor
Beton dekor
075494422
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione